Demolka.Net
jcQ - TeVeS - Wersja do druku

+- Demolka.Net (https://demolka.net)
+-- Dział: Główna kategoria (https://demolka.net/forum-1.html)
+--- Dział: Kącik użytkownika (https://demolka.net/forum-36.html)
+---- Dział: Przywitaj się (https://demolka.net/forum-95.html)
+---- Wątek: jcQ - TeVeS (/thread-194.html)



jcQ - TeVeS - jcQ - 10 Lis 2021

Początek - 2005 r.
Tak myślę, od czego by tu zacząć... zwykłe - cześć to trochę mało, bo parę słów by się przydało napisać. Więc zacznę standardowo od imienia i historii. Nazywam się Jacek, możecie mnie znać również pod nickami jcQ oraz TeVeS, a przygodę z CS'sem zacząłem w prawdopodobnie w 2005 roku. Piszę tak, gdyż nie jestem pewien dokładnie, wiem, że było to bardzo dawno temu. Oczywiście w domowym zaciszu granie przeciwko botom na mapie cs_militia! lub spotkania kumpli w osiedlowej kawiarence, na którą nazywaliśmy STREFA. Kilka lat później (2008 rok) SieWca - HWAST (sonsiad klatka obok i ławka w podstawówce w gimnazjum) opowiedział mi swoją historię (w czasach technikum) związaną z CS'em i na jej koniec zaproponował, bym dołączył do jego forum, a raczej społeczności o nazwie Psychopaci z Bronią, jaką budował wspólnie z MisieQ.

Psychopaci z Bronią - 2008 r.
Pierwsze dni na randze Przyjaciel na forum PzB pochłonęły mnie TOTALNIE! Dotychczas grając na boty w formie rozrywki, po szkole, mocno uderzył we mnie ogrom popularności, jaką cieszył się w tym okresie CS 1.6, w końcu był to złoty wiek moda. Szybko złapałem bakcyla i sypałem propozycjami odnośnie konfiguracji serwerów. W 2009 roku zostałem oficjalnie H@ - Head Adminem sieci serwerów Psychopaci z Bronią. I wtedy zaczął się piękny okres tworzenia serwerów. PzB słynęło z najlepszych zombie modów, które bez problemów osiągały top 100 na świat w GT-GameTracker, a bywało nawet tak, że były w top 10, jak również Call of Duty mod, który był nr. 1 w Polsce, zaraz po publikacji plików, przez autora modyfikacji. W 2010 stworzyliśmy nawet mapę zm_3room wspólnie z Kostkiem i Toxiciem do zombie moda, która jest grana do dnia dzisiejszego na serwerach z ZM. Ahhh wspomnienia jak o 4 nad ranem przyszliśmy z baletów do SieWcy na noc, a na HLSW na naszym Zombie mod 32/32 PEŁNY SERWER!.

Demolka.eu - 2011 r.
Mody modami, ale przyszła pora na zainteresowanie się pierwotną odsłoną moda do Half-Life jakim był sam Counter Strike 1.6 i tryb rozgrywki. Wtedy zapragnąłem mieć serwer typowy, klasyczny TP - Team Play bez zbędnych dodatków, jakimi były napchane 99,99% serwerów, co czyniły je automatycznie 4FUN. Demolka.eu to był rozłam z Psychopatów z Bronią, nowa strona (forum), nowy serwer, nowy regulamin/zasady/polityka, nowe wszystko. Jeden serwer, maksymalnie klasyczny, maksymalnie wysoki poziom gry i skilla. Oczekiwania przerosły mnie, jak i innych. Sam serwer pomimo ustawień Steam+NonSteam i przy slotach 21/21 rozbujał się do tego stopnia, że na serwerze przebywali w 95% sami gracze STEAM, a poziom, jaki reprezentował każdy z graczy, na dzisiejszy dzień można śmiało przyjąć za miarę Legendary Eagle - Supreme Master z CS:GO, nie ma co się dziwić, skoro admini banowali za zbyt niski poziom skila i niewykonywanie celów mapy lub chociażby za nie dostosowanie się do sytuacji drużynowych i komunikacji. Wiązało się to również z dużą odpowiedzialnością odnośnie oglądania demek lub wyszukiwania potencjalnych cziterów, ale każdy dawał sobię radę! W końcu nastał czarny dzień demolki... haker, chcący wyłudzać na wszystkim... my twardo na swoim i serwer otrzymywał regularny atak DDOS. Chęci opadły jak i forum, a wraz z nimi serwer. Czas zamknąć interes i zająć się życiem, tak było powiedziane. 
Małe co nie co z serwera na filmikach Smile uwaga na dźwięk w 2 filmiku, i który pokazuje jak mocno można było dostać po pysku Big Grin


Czasy mi nie znane.
Bywały różne reaktywacje PzB, jak i zombie modów, ale już bez ingerencji starej świty, a przez fanów, którzy grywali na naszych serwerach. Nawet nie wiem, nie pamiętam, kiedy Kostek reaktywował PzB, do którego podłączyłem (podajże rok temu) pomysł przywrócenia zombie moda pod CS 1.6. Serwer padł po paru miesiącach ze względu na to, że serwery w CS 1.6 są bujane przez BOOSTY które nie są tanie, a brak sponsorów to brak serwera. Padło i zdechło.

Dziś 10.11.2021
Dziś startuje nowa pasja, która łączy nas i trzyma w tym wszystkim przez tyle lat i trzymam gorąco kciuki za tych, którzy wychowali się na tej grze, którzy tak jak ja z nostalgii oczekują powrotu świetnej rywalizacji oraz wspaniałej zabawy w wyborowym klimacie do godzin porannych, gdzie zawierane były nawet małżeństwa na odległość i inne dziwne rzeczy! Big Grin, a przede wszystkim trwają w tym wszystkim, tworząc serwery, gdzie panuje świetny klimat. Kostek powodzenia! Liczy się pasja Wink

Ogólnie działo się wiele, ale napisałem o sprawach kluczowych które, że tak się wyrażę, zmieniały cały END GAME. Cieszę się, że tyle czasu minęło, a dalej widzę rejestrację, na nowej demolce, ludzi, którzy siedzieli ze mną w kampie na zombie modzie w 2011 Wink.

Dużo tego i jak to przeczytałeś to współczuję wariacie! Pozdro mordziunie Smile


RE: jcQ - TeVeS - HWAST - 11 Lis 2021

Najebałeś tyle że aż musze to napisać.

Witaj.


RE: jcQ - TeVeS - Bombel - 12 Lis 2021

Witaj Jacku, niezły wywód ale do bólu prawdziwy!!


RE: jcQ - TeVeS - Kostek - 12 Lis 2021

Siemanko Jacku! Dzięki za ciekawą lekturę i przypomnienie tych pięknych chwil Big Grin

Mózg operacyjny obecny i na Demolce, super!