Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Informacja]  Hierarchia grup/rang oraz ich prawa
#1
Offline
jcQ
Administratorzy - W tej grupie znajdują się osoby które są właścicielami forum oraz serwerów. 

Nieśmiertelni - Do tej grupy zostały przydzielone osoby które, przez wiele lat istnienia dawnej sieci PzB (Psychopaci z Bronią) przyczyniały się do nieocenionej pomocy w rozwijaniu serwerów. Jest to grupa zamknięta, i jedyną opcją by do niej dołączyć to zdobyć na obecnej sieci Demolka "odpowiednią" ilość punktów reputacji Wink. Powodzenia!

Zasłużeni - Użytkownicy którzy otrzymali 500 punktów reputacji oraz napisali 500 postów na forum automatycznie zostają przeniesieni do tej grupy. Grupa ta może zakładać ankiety, ustawiać własną sygnaturę w profilu. Dodatkowo waga głosu w podaniach wynosi 3. 

Moderatorzy - Użytkownicy opiekujący się wszystkimi kategoriami na forach i pilnowaniem przestrzegania przez innych użytkowników regulaminu forum oraz działów. Dołączają do niej osoby wybrane przez Administratorów lub po złożeniu podania.

Admini Mirage Użytkownicy których obowiązkiem jest pilnowanie przestrzegania przez innych graczy regulaminu serwera. Mają ograniczony dostęp do sourcemodmenu. By do nich dołączyć pierw trzeba przynależeć do grupy Użytkowników, a następnie złożyć podanie o admina w odpowiednim dziale z kategorii serwerów.

Donator (osoby które mają ochotę wspierać sieć darowiznami $)

Użytkownik - Każdy zarejestrowany który otrzyma 10 punktów reputacji zostaje automatycznie przeniesiony do tej grupy. Członkowie tej grupy mogą składać podania.

Zarejestrowany (nazwa alternatywna - Początkujący) - Od razu po rejestracji każdy jest umieszczany w tej grupie. Członkowie mogą zakładać i odpowiadać w tematach tylko i wyłącznie w kategorii OFF-TOP oraz w działach serwerowych Skargi/Odwołania.

Gość - Osoby które tylko przeglądają forum i nie są zarejestrowane.

Zbanowany - Grupa osób które zostały zbanowane i nie mogą przeglądać żadnej treści na forum.

Na psztszłość
UB Team (osoby które odpowiedzialne są za dział Odwołania od banów, skargi graczy)
[s]Super Admini - Użytkownicy posiadający prawa oraz obowiązki administracyjne na wszystkich serwerach demolki. Mają również pełny dostęp do sourcemodmenu. Ich waga głosu w podaniach wynosi 3. By dołączyć do tej grupy pierw trzeba posiadać Admina na którymś z serwerów, a następnie złożyć podanie o dołączeniu do Super Adminów.[/s]
Lorem Ipsumis simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości


Wiadomości w tym wątku
Hierarchia grup/rang oraz ich prawa - przez jcQ - 16 Sie 2020, 10:00