Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Regulamin]  Regulamin Administratora serwera CS:GO
#1
Offline
Kostek
Regulamin administratora serwera CS:GO


1. Każdy administrator serwera ma obowiązek zapoznać się z tym regulaminem i wypełniać wszystkie jego zalecenia. W wypadku sytuacji nie opisanych w regulaminie należy skontaktować się z właścicielem serwera.
2. Jako administrator serwera staraj się aby na serwerze panowała uczciwa gra, miła atmosfera oraz by każdy z graczy był zadowolony z gry. 
3. Kategorycznie zabrania się wyzywania i prowokowania innych graczy oraz wdawanie się w kłótnie z nimi. Jeśli jesteś świadkiem kłótni pomiędzy graczami, możesz kulturalnie zwracać im uwagę lub nagradzać obydwu odpowiednią karą, gdy to nie skutkuje zaleca się krótki okres banów.
4. Zakaz używania funkcji administracyjnych dla własnych celów lub dla specjalnie odznaczonych graczy (znajomi admina).
5. Zakaz wstawiania wulgarnego powodu w banie. Macie obowiązek również zachować pełną kulturę na serwerze i ograniczyć swoje słownictwo. Powody mają być sensowne! Tyczy się to również Waszych nicków na serwerze.
6. Jako administratorzy opiekujecie się danym serwerem i jesteście zobowiązani godnie go reprezentować. Admin powinien dawać przykład i być lubiany na serwerze oraz wprowadzać miłą atmosferę. Prymitywne zachowania oraz ignoranci będą wydalani z grupy administracyjnej.
7. Pełny stan gotowości jeśli sytuacja tego wymaga np. gdy gracz potrzebuje pomocy, tyczy się to u@ kiedy gracze informują nas o potencjalnych zagrożeniach np. cheats lub gdy prosi o zwrócenie któremuś z graczy uwagi odnośnie kultury, mikrofonu. Wy jesteście dla graczy nie gracze dla was. Ignorowanie próśb graczy będzie karane.
8. Administrator ma pilnować porządku na serwerze, a nie stwarzać problemy i prowokować do kłótni z graczami, jeżeli na serwerze zaistnieje konflikt pomiędzy graczem, a administratorem to administrator, który jest świadkiem zdarzenia lub administrator biorący udział w kłótni ma za zadanie poinformować innego admina o zaistniałej sytuacji i przedstawić racje obu stron.
9. Nie należy ingerować w działania drugiego admina, rozkazywać mu co ma robić w danej sytuacji, od tego są opiekunowie serwerów i w razie pytań, administratorzy mogą poprosić ich o pomoc.
10. Jako administrator powinieneś zachować umiar i rozsądek w nadawaniu banów, ponieważ wiele sytuacji można wyjaśnić poprzez zwykłe pisemne upomnienie bez bana.
11. Każdy Administrator ma obowiązek zainteresować się tematem w przypadku odwołania od bana bądź skargi.
12. Po pojawieniu się odwołania administrator ma 24h na umieszczenie szczegółowego opisu zaobserwowanych akcji. W innym przypadku gracz zostaje odbanowany, a administrator dostaje ostrzeżenie.
13. Zakaz używania Admin ESP do swoich celow, zabrania się podpowiadania komukolwiek gdzie znajduje się przeciwnik.
14. Zabrania się używania przywilejów administratora do własnych celów (zmiana mapy, samowolne głosowania, zwalnianie slota na serwerze)
15. Zakaz używania praw administratora przez konsole serwera (~). Bany dawane przez konsole będą usuwane.
16. Opiekun serwera zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu w razie takiej konieczności. Administratorzy zostaną o tym fakcie poinformowani.


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości